Çorlu Beyaz Eşya Servisi

Akduman Soğutma olarak, beyaz eşya servisi konusunda tüm yenilikleri takip ederek son teknoloji profesyonel donanım ve ekipmanlar ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda en hızlı çözümleri sunmaktayız. Çorlu beyaz eşya servisi hizmetimiz ile bölgemizde birçok kurumsal ve bireysel müşteriye sürekli hizmet vermekteyiz. Profesyonel uzman ekibi ile yılların birikmiş tecrübesi yanı sıra aynı zamanda sürekli yenilikçi ve yaratıcı çözümler üretmenin gururunu yaşıyoruz.

Çorlu beyaz eşya servisi denildiğinde akıllara gelen firma olmaktan ve binlerce müşterimiz için çözüm ortağı olmamız işimizin ciddiyeti ve kalitesi konusunda göstergesidir. Akduman Soğutma, Çorlu’da yaklaşık olarak 18 yıldır hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini hedef edinerek, tüm çalışmalarımızı bu yönde gerçekleştirmekteyiz. Sektörde ki en uygun maliyetler ile profesyonel çözümler bulmanın yolunu sizlere sunuyoruz.

“Garantili çözüm üretiyoruz”

Çorlu beyaz eşya servisi konusunda yardıma ihtiyaç duyduğunuz an bize ulaşıyorsunuz ve eşyanızı bulunduğu yerde arıza tespitini yapıyoruz. Doğru operasyon süreci geçirerek, eşyalarınız en hızı bir şekilde tespiti yapılır. Yapılan bu tespit sonrasında eşyanızın durumuna göre yerinde veya kendi işyerimiz de onarımı yapılmaktadır.

Sadece bakım ve onarım konusunda değil, ihtiyacınız olan birçok konuda bizlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ürünlerin evden alınması ve tekrar evinize bırakılması gibi işlemleri ücretsiz olarak firmamız karşılamaktadır. Tüm bunlardan sonra birçok firmanın müşterilerini mağdur ettiği montaj konusu tamamıyla ücretsizdir.

Yaptığımız işe güveniyor ve tüm sunduğumuz servis hizmetlerinde size 6 ay boyunca ürün garantisi de sunmaktayız.

 

Çorlu Beyaz Eşya Servisi
Çorlu Beyaz Eşya Servisi
Çorlu Beyaz Eşya Servisi
Çorlu Beyaz Eşya Servisi