Çorlu Beyaz Eşya Tamircisi

Akduman Soğutma, Çorlu beyaz eşya tamircisi konusunda yaklaşık 18 yıldır hızlı ve kaliteli çözümler üretmektedir. Tamircilik konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ile birçok ustanın saatlerce uğraşıp çözüm bulduğu konuları dakikalar içerisinde çözerek müşterilerinin güvenine temel oluşturmuştur.

Çorlu beyaz eşya tamircisi konusunda bölgesinde lider bir marka haline gelmemiz ve her geçen gün sektörde yenilikler katmamız müşteri portföyümüzün gelişmesine katkı sağlamaktadır. Ustalarımızın çalışmaları tamamı ile müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda olduğundan dolayı, müşteri memnuniyeti de her zaman en üst seviyede olacağının garantisi de sunulmaktadır.

Çorlu’da beyaz eşya tamir konusunda ihtiyaç halinde bize ulaşarak müşteri temsilcimiz ile randevu oluşturarak en kısa zaman içerisinde konusunda tecrübeli ustalarımız eşyanızın onarımını kaliteli bir şekilde yapmaktadır. Ayrıca Çorlu beyaz eşya tamircisi hizmetlerimizde müşterilerimiz için en uygun fiyat garantisini de sunmaktayız. Ucuz bir hizmet hiçbir zaman kalitesiz değildir. Bu anlayış ile eşyalarınızı hem uygun fiyata tamir ediyoruz hem de profesyonel, kaliteli çözümler üretiyoruz.

Sadece Çorlu’da değil, tüm Trakya bölgesine de kesintisiz olarak en hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bölgemizde ki müşterilerimiz için sunduğumuz tüm hizmetlerde iş öncesinde keşif yapılması firmamız tarafından ücretsiz sunulmaktadır. Ev veya iş yerleriniz için klima, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi birçok ev aletinin de kurulum ve montaj işlemlerini de doğru bir şekilde yapmaktayız. Hemen bize ulaşarak Çorlu beyaz eşya tamircisi konusunda merak ettiklerinizi iletebilirsiniz.

 

Çorlu Beyaz Eşya Servisi
Çorlu Beyaz Eşya Servisi
Çorlu Beyaz Eşya Servisi
Çorlu Beyaz Eşya Servisi